پورتال خدمات الکترونیکی

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران

WTO

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با درک ضرورت آشنایی فعالین اقتصادی کشور با قواعد و مقررات بین المللی حاکم بر مناسبات کسب و کار در شرایط جهانی شدن اولین دوره آموزشی الکترونیکی را برگزار می نماید.

در شرایط جدید اقتصادی کشور و ضرورت توسعه مناسبات اقتصادی بین المللی و بویژه تحقق راهبرد توسعه صادرات غیرنفتی، آشنایی با قواعد و مقررات سازمان جهانی تجارت با عضویت ۱۶۴ کشور که تبدیل به قانون اساسی تجارت جهانی شده است، یک ضرورت به شمار می رود. اتاق ایران در این راستا و با هدف دسترسی کلیه فعالان و دست اندرکاران اقتصادی و تجاری کشور در سراسر ایران اقدام به برگزاری این دوره می نماید.

مخاطبین دوره: شركت در اين دوره براي اعضای اتاق های سراسر کشور و کلیه فعالان اقتصادی، دانشجويان دانشگاه ها به ويژه دانشجويان رشته هاي اقتصاد، مديريت، حقوق و روابط بين الملل و همچنين مديران و كارشناسان بخش هاي دولتي و خصوصي و مشاورين حقوقي وزارتخانه ها و شركت هاي توليدي و خدماتي توصيه مي شود.

ساعت آموزشی و گواهینامه: مدت کل دوره ۳۰ ساعت آموزشی است و به کاربران پس از پایان دوره و در صورت موفقیت در آزمون نهایی گواهی نامه شرکت در دوره اعطا خواهد شد.

هزینه دوره: برای اعضای اتاق های بازرگانی سراسر کشور مبلغ یک میلیون ریال و برای کاربران غیرعضو اتاق مبلغ دو میلیون ریال می باشد. شهریه دوره برای دانشجویان با ارائه کارت دانشجویی معادل شهریه اعضای اتاق خواهد بود.

زمان ثبت نام: 1 آبان ماه لغایت 30 آبان ماه سال جاری

زمان دوره: 20 آبان ماه لغایت 20 دی ماه سال جاری

 

سرفصل دوره آموزش مجازی را می توانید از اینجا دانلود کنید.

Actions help about icon راهنمای نحوه ثبت نام در دوره

 جهت ورود به سامانه آموزشی و ثبت نام، بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

Blue button

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از یکی از راه های ذیل اقدام نمایید:

تلفن:  ۸۵۷۳۲۳۸۶-۰۲۱ و ۸۸۵۰۶۰۹۰-۰۲۱

پست الکترونیکی: p.mehraei@iccima.ir

بازدید 15468 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 07 آبان 1397 ساعت 11:57