پورتال خدمات الکترونیکی

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران

یکشنبه, 28 آبان 1396 ساعت 22:15

برگزاری همایش ایران و سنگاپور در اتاق ایران

 

با عنایت به ضرورت توسعه ی روابط بازرگانی و همکـاری هـای اقتصـادی میان بخش هـای خصـوصی جمهوری اسلامی ایران و سنگاپور و بهره برداری از پتانسیل های موجود، هیأت فعالان اقتصادی این کشور از تاریخ 4 لغایت 8 آذر ماه سال جاری برای انجام مذاکرات تجاری در تهران حضور خواهد داشت .
همایشی در روز یکشنبه مورخ 5 آذر ماه سال جاری رأس ساعت 10:00 صبح در طبقه ی هشتم اتاق ایران برگزار و با مذاکرات رو در رو میان فعالان اقتصادی دو کشور در طبقه هشتم ساختمان جدید ادامه خواهد یافت.
زمینه های فعالیت این هیأت عبارت است از: پانل های کامپوزیت آلومینیومی و فولادی و تیتانیوم، رنگ، مشاوره ی تجاری و حقوقی و مالیاتی، مشاوره در خصوص ریسک تجارت و تحلیل بازار، لوازم و مبلمان هتل ها، سرمایه گذاری و مدیریت دارایی در صنعت پتروشیمی، سرمایه گذاری و اجرای پروژه های مشترک، سرمایه گذاری در زمینه ی معادن، مواد غذایی (کاکائو، قهوه، گردو، برنج)، پنبه، حمل و نقل دریایی، سیگار، محصولات پلاستیکی، قراضه ی فلزات، منسوجات، روغن نخل و دانه های روغنی، محصولات کشاورزی، کود شیمیایی و ماشین آلات تولید آرد و شکر.
علاقمندان برای حضور در این همایش می توانند تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ اول آذر ماه سال جاری با مراجعه به لینک مربوطه (مراجعه به بخش تابلوی اعلانات http://chambertrust.ir) اقدام به ثبت نام در همایش مذکور نمایند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با سرکار خانم اسدی، کارشناس مربوطه با شماره ی 85732376 تماس حاصل فرمایند. همچنین فهرست اعضای هیات سنگاپوری به پیوست می باشد.

بازدید 1118 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 29 آبان 1396 ساعت 09:31