پورتال خدمات الکترونیکی

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران

جمعه, 26 آبان 1396 ساعت 22:20

همایش تجاری ایران و سنگاپور برگزار می شود

همایش تجاری ایران و سنگاپور با هدف توسعه روابط بازرگانی و همکاری های اقتصادی بین بخش های خصوصی دو کشور و بهره برداری از ظرفیت های موجود، یکشنبه 5 آذر ماه در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار می شود.


 

در پی حضور هیات اقتصادی سنگاپور در ایران از 4 الی 8 آذر ماه در ایران، همایش تجاری با هدف توسعه روابط بازرگانی و همکاری های اقتصادی بین بخش های خصوصی دو کشور و بهره برداری از ظرفیت های موجود، یکشنبه 5 آذر ماه در اتاق ایران برگزار می شود.

در حاشیه این همایش فعالان اقتصادی ایران و سنگاپور می توانند برای آشنایی بیشتر با یکدیگر، مذاکرات رودررو داشته باشند.  

زمینه های فعالیت این هیأت عبارت است از: پانل های کامپوزیت آلومینیومی و فولادی و تیتانیوم، رنگ، مشاوره تجاری، حقوقی و مالیاتی، مشاوره در خصوص ریسک تجارت و تحلیل بازار، لوازم و مبلمان هتل ها، سرمایه گذاری و مدیریت دارایی در صنعت پتروشیمی، سرمایه گذاری و اجرای پروژه های مشترک، سرمایه گذاری در زمینه معادن، مواد غذایی (کاکائو، قهوه، گردو، برنج)، پنبه، حمل و نقل دریایی، سیگار، محصولات پلاستیکی، قراضه ی فلزات، منسوجات، روغن نخل و دانه های روغنی، محصولات کشاورزی، کود شیمیایی و ماشین آلات تولید آرد و شکر.

علاقه مندان برای حضور در این همایش می توانند تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه اول آذر ماه با مراجعه به لینک مربوطه  ثبت نام کنند. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر با خانم اسدی، کارشناس مربوطه با شماره 85732376 تماس بگیرند.

بازدید 907 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 27 آبان 1396 ساعت 12:29