پورتال خدمات الکترونیکی

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران

دوشنبه, 08 آبان 1396 ساعت 12:21

برگزاری همایش ایران و ویتنام در اتاق ایران

 

با عنایت به ضرورت توسعه ی روابط بازرگانی و همکـاری هـای اقتصـادی میان بخش هـای خصـوصی جمهوری اسلامی ایران و ویتنام و بهره برداری از پتانسیل های موجود، هیأت فعالان اقتصادی این کشور از تاریخ 21 لغایت 24 آبان ماه سال جاری برای انجام مذاکرات تجاری در تهران حضور خواهد داشت .
در این راستا همایشی در روز دوشنبه مورخ 22 آبان ماه سال جاری رأس ساعت 9:00 صبح در طبقه ی هشتم اتاق ایران برگزار و با مذاکرات رو در رو میان فعالان اقتصادی دو کشور در طبقه هشتم ساختمان جدید ادامه خواهد یافت.
زمینه های فعالیت این هیأت عبارت است از: برنج، مواد غذایی، میوه جات و سبزی جات، محصولات کشاورزی، ماشین آلات، اتومبیل، موتور سیکلت، خوراک دام، سنگ و مصالح ساختمانی، چای، صنایع دستی، دام و طیور، محصولات برقی، پمپ آب، دستگاه تصفیه ی آب، لوازم خانگی، کود شیمیایی.
ضمن دعوت از جنابعالی برای شرکت در همایش مذکور خواهشمند است تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ17 آبان ماه 1396 با مراجعه به لینک مربوطه اقدام به ثبت نام در همایش مذکور نمایند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با سرکار خانم اسدی، کارشناس مربوطه با شماره ی 85732376 تماس حاصل فرمایند.
فهرست اعضای هیات ویتنامی به پیوست می باشد.

اطلاعات تکميلي

  • تاریخ برگزاری: ۲۱ - ۲۴ آبان
بازدید 1010 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 15 آبان 1396 ساعت 10:20