پورتال خدمات الکترونیکی

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران

دوشنبه, 14 فروردين 1396 ساعت 04:40

شرکت ملی نفت و گاز بولیوی (YPFB) قصد دارد در سال 2017 میلادی، کالاها و خدمات مورد نیاز خود را با برگزاری سه نمایشگاه تحت عنوان YPFB Compra 2017 عرضه و به مناقصه بگذارد

شرکت ملی نفت و گاز بولیوی (YPFB) قصد دارد در سال 2017 میلادی، کالاها و خدمات مورد نیاز خود را با برگزاری سه نمایشگاه تحت عنوان YPFB Compra 2017 عرضه و به مناقصه بگذارد. در نخستین نمایشگاه YPFB Compra 2017 که قرار است به مدت پنج روز از 17 تا 21 آوریل (28 فروردین تا 1 اردیبهشت 1396) در شهر سانتاکروز برگزار شود، شرکت ملی نفت و گاز بولیوی 489 مورد از نیازمندی های خود (لیست پیوست) را به ارزش 122 میلیون دلار معرفی، پیشنهادات قیمت ها را دریافت و برندگان مناقصه ها را اعلام خواهد کرد.
شرکت هایی که مایل به حضور در نمایشگاه یاد شده هستند باید فرم الکترونیکی مندرج در سایت  https://goo.gl/forms/KflpMDKhrqBl6vHn1 را تکمیل و ثبت نام نمایند تا بر اساس آن، شرکت ملی نفت و گاز بولیوی نسبت به دعوت از آنها برای حضور در نمایشگاه اقدام نماید. اطلاعات تکمیلی مربوط به این نمایشگاه در سایتhttp://www.ypfbcompra.com موجود می باشد.
اسامی شرکت هایی که علاقمندی خود را برای حضور در نخستین نمایشگاه و مناقصهYPFB Compra 2017 از طریق ثبت نام در سایت یاد شده اظهار کرده اند، باید در اسرع وقت به نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در بولیوی (لاپاز) اعلام تا نسبت به پیگیری ها و هماهنگی های بعدی اقدام شود.
خاطرنشان می سازد که بر خلاف اغلب نمایشگاه ها که شرکت های عرضه کننده کالاها و خدمات، توانمندی های خود را معرفی می نمایند، شرکت ملی نفت و گاز بولیوی در نمایشگاه های YPFB Compra 2017 نیازمندی های خود را به شرکت های فعال در این حوزه معرفی و آنها را به مناقصه می گذارد. 

جهت اطلاعات بیشتر به فایل پیوست مراجعه نمایید.

بازدید 1189 دفعه